Čitateljski klub Dub

Postoji li bolje vrijeme za osnivanje čitateljskoga kluba od mjeseca travnja?! Travanj – mjesec u kojem se obilježava Međunarodni dan dječje knjige, Dan hrvatske knjige te Svjetski dan knjige i autorskih prava.

Učenice 4. a razreda Lucija Bajčić i Jelena Dundović, vjerne posjetiteljice knjižnice, inicirale su i razvijale ideju okupljanja čitatelja na zajedničkim druženjima u knjižnici. Još početkom ožujka  počele su s pripremama za prvo druženje zainteresiranih učenika. Zajedničkim snagama osmislili smo ime te je objavljen poziv za učenike. Prvi susret bio je 8. travnja, na kratkom sastanku dogovoreno je što se čita i i kako će otprilike izgledati sljedeći susret. Čitateljski klub Dub održavat će svoja druženja u školskoj knjižnici jednom mjesečno.  Obavijesti o aktivnostima objavljivat ćemo na mrežnoj stranici te na ploči u školskoj knjižnici.

Simona Šamanić

Print Friendly, PDF & Email
Podijeli članak!
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Ovaj unos je objavljen u Događanja, Knjižnica, Vijesti i označen s , . Bookmarkirajte stalnu vezu.