Budući prvašići posjetili školu

Polaznici Dječjeg vrtića „Katarina Frankopan“, područnog vrtića Malinska, u ponedjeljak 25. ožujka posjetili su OŠ Malinska – Dubašnica. Veseli budući prvašići imali su prilike sjediti u školskoj klupi i vidjeti kako je lijepo u školi.

Upoznali su se sa učenicima četvrtih razreda i sa svojim budućim učiteljicama. Na satu likovne kulture učiteljice su čitale priču „Jako gladna gusjenica“, a  zatim su zajedno sa prijateljima školarcima izrađivali gusjenice od kolaž papira. Po njihovim nasmiješenim licima i pozitivnim komentarima možemo zaključiti da jedva čekaju prvi dan škole.

Podsjećamo sve roditelje naših budućih prvašića da je testiranje školske psihologinje u OŠ Malinska – Dubašnica u tjednu od 8. – 12. travnja 2019. godine.

Matea Mrakovčić Kosić

 

Print Friendly, PDF & Email
Podijeli članak!
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Ovaj unos je objavljen u Događanja, Vijesti i označen s , , . Bookmarkirajte stalnu vezu.