Izvrstan nastup naših učenika na Županijskom školskom prvenstvu u kickboxingu

U nedjelju 11. studenoga 2018. godine u Kostreni se održalo Županijsko školsko prvenstvo u kickboxingu u disciplini point fighting. Na prvenstvu su sudjelovale ekipe iz ukupno 24 osnovnih škola Primorsko-goranske županije, a ekipa naše škole osvojila je izvrsno ekipno 2. mjesto i brojna pojedinačna odličja! 

Mladim natjecateljima Kickboxing kluba Malinska bile su ovo prve POINT FIGHTING borbe u životu što, uz veliku konkurenciju od čak 24 osnovnoškolskih ekipa, njihovom ekipnom srebru svakako daje zlatni sjaj.

Pojedinačno, naših 5 učenica i 1 učenik osvojili su 6 medalja, od čega 2 zlatne, 3 srebrne i 1 brončanu.

Prvo mjesto osvojili su STELLA NOVAK -50 kg i JAKOB DAIČ -28 kg.
Drugo mjesto osvojile su PAOLA IVANA MEDVED -28 kg, JELENA DUNDOVIĆ -32 kg i MARIJETA BURAZER +60 kg, a treće mjesto osvojila je KLARA KIRINČIĆ -28 kg. NORA CRNČIĆ -32 kg i REBEKA ŠUDIĆ -42 kg bile su pete.

Velike čestitke našim natjecateljima i njihovom treneru Predragu Znaoru!!! 😊

FOTOGALERIJA:

Print Friendly, PDF & Email
Podijeli članak!
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Ovaj unos je objavljen u Sport, Vijesti i označen s , , , . Bookmarkirajte stalnu vezu.