Arhiva kategorije: Izleti
Prvašići u Krašogradu
Prvašići su 21. travnja imali jedan sasvim neobičan nastavni dan. Bili su na svom prvom velikom izletu, sa svojim učiteljicama Ana Marijom i Ivonom posjetili su Ekopark Krašograd. Bila je to prava avantura; prekrasna priroda, životinje, učenje, igra i puno … Nastavi čitati
Izlet u Zagreb
Dana 1. prosinca 2022. godine, učenici trećih i četvrtih razreda okupili su se u 8.30 na školskoj autobusnoj stanici i uputili se na izlet u Zagreb. Vožnja do Zagreba trajala je oko dva sata. Prošli smo kroz snježni Gorski kotar, … Nastavi čitati
Terenska nastava iz geografije petih razreda
U četvrtak 3. studenoga petaši su se zajedno s razrednicama Marijom Mandekić i Ivanom Surić te učiteljicom Renatom Pavletić uputili u istraživanje planina Učka i Ćićarija. Pod vodstvom PD Platak, učenici su propješačili kružnu stazu Land Art – spoj umjetničkih … Nastavi čitati
MiniPolis – mjesto gdje mali postaju veliki
U petak 14. listopada učenici 2.a i 2.b razreda išli su na terensku nastavu u Zagreb. Posjetili su pravi mali dječji grad, grad pun doživljaja, uzbuđenja, zabave i učenja – MiniPolis. 😊
Nacionalni park Risnjak i Popovićev mlin
U utorak 4. listopada učenici 4.a i 4.b razreda posjetili su Nacionalni park Risnjak i Popovićev mlin u Delnicama u pratnji razrednica Anite Čemeljić – Karabaić, Ive Spiciarich i učiteljice Vedrane Miočić. 🌳 🍁 🧡
Izlet u Gorski kotar
Dana 6. listopada 2022. učenici 3.a i 3.b razreda, kao i svakog radnog dana, okupili su se u svojoj školi u 7:30. Međutim, ovo nije bio uobičajeni školski dan već dan kada će se učenici trećih razreda uputiti na izlet … Nastavi čitati
Svjetski dan zaštite životinja
Prvašići su Svjetski dan zaštite životinja, koji se obilježava 4. listopada, proveli na edukativnom izletu na Farmi magaraca u Šmriki u pratnji učiteljica Ane Marije Šviderski-Jurinjak, Anike Žegarac i Ivone Dundović-Ljutić. Bio je to ujedno i njihov prvi školski izlet. … Nastavi čitati
Putovanje osmaša u središnju Dalmaciju
Puno se toga lijepoga dogodi u osam školskih godina, puno toga što svatko od nas ponese sa sobom u život i čuva zauvijek, a jedno od najljepših sjećanja je svakako ekskurzija. Sigurni smo, da će tako biti i našim osmašima … Nastavi čitati
Đir po otoku Krku
U utorak 14. lipnja 2022., učenici 2.a i 2.b razreda, u pratnji svojih učiteljica Đane Krnčević, Mihaele Košić i Sanje Špalj, bili su na terenskoj nastavi po otoku Krku.
Izlet petaša na Brijune
U srijedu 18. svibnja 2022. učenici 5. a i 5. b razreda, u pratnji razrednica Martine Bambić, Marije Iličić i učiteljice Ane Marije Šviderski-Jurinjak, uputili su se u Istru kako bi posjetili grad Pulu i Nacionalni park Brijuni.










