Ružičastim majicama protiv vršnjačkog nasilja

Dan ružičastih majicaU srijedu 22. veljače obilježili smo Dan ružičastih majica, zajedno sa brojnim mladima diljem svijeta u zajedničkoj borbi protiv vršnjačkog nasilja. Toga smo dana, zajedno i od srca, pokazali kako u našoj školi nema mjesta za nasilje. Jer znamo, da zajedno možemo rasti, učiti i živjeti samo ako smo uvijek tolerantni i pažljivi jedni prema drugima 💕

.
Ljubaznost je jezik koji gluhi mogu čuti i slijepi vidjeti. (Mark Twain)

Evo foto priče o Danu ružičastih majica u Osnovnoj školi Malinska – Dubašnica, priče o osmjehu, zagrljaju i ljepoti koju pruža radost zajedničkog druženja.

Print Friendly, PDF & Email
Podijeli članak!
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Ovaj unos je objavljen u Događanja, Projekti, Vijesti i označen s , , , , , , . Bookmarkirajte stalnu vezu.