Demonstracija kickboxinga

U četvrtak, 20. ožujka, učiteljica Ana Znaor demonstrirala je kickboxing učenicima od 1. do 4. razreda u našoj sportskoj dvorani.

Učenici su se skupa s Anom zagrijali i razgibali, a nakon toga im je učiteljica demonstrirala glazbenu formu – borbu sa zamišljenim protivnikom uz glazbu (u nastavku možete pogledati video tog dijela demonstracije) i upoznala ih sa zaštitnom opremom koju koriste kickboxači.

Slijedile su borbe između naših učenika koji već neko vrijeme treniraju kickboxing: Maja Ivković (1. a) i Larisa Džebić (1. b), Luka Bajčić (2. a ) i Julija Jurić (4 .b ) te na na kraju sestre Ana i Ela Znaor (6. b).

U slijedećem videu (glazbena forma) možete pogledati dio atmosfere:

Učenici i njihove učiteljice su bili zadovoljni viđenim, a nekoliko njih je izrazilo želju da se upišu u klub i započnu trenirati kickboxing.

 

 

Print Friendly, PDF & Email
Podijeli članak!
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Ovaj unos je objavljen u Događanja, Vijesti i označen s , , , . Bookmarkirajte stalnu vezu.