Obavijest o početku nastave u drugom polugodištu

Nastava drugog polugodišta školske godine 2020./2021. započinje u ponedjeljak 18. siječnja 2021. godine. Učenici predmetne nastave (od 5. do 8. razreda) započinju nastavu prema Modelu C (nastava na daljinu).

Učenici predmetne nastave započinju nastavu u drugom polugodištu, na spomenuti način, sukladno Odluci o provedbi nastave prema Modelu C  za razdoblje od 18. do 29. siječnja 2021. godine. Odluka se nalazi u privitku. 

Učenici nižih razreda (od 1. do 4. razreda) nastavu započinju  18. siječnja po Modelu A (nastava u školi uz pridržavanje epidemioloških mjera).

PRIVITAK:

Ravnateljica OŠ Malinska-Dubašnica
Nedeljka Turčić, prof.

Print Friendly, PDF & Email
Podijeli članak!
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Ovaj unos je objavljen u Obavijesti, Vijesti i označen s , , . Bookmarkirajte stalnu vezu.