Obavijest o održavanju nastave na daljinu za učenike od 5. do 8. razreda

Dragi učenici, poštovani roditelji,

od ponedjeljka 14. prosinca do srijede 23. prosinca 2020. godine u OŠ Malinska-Dubašnica za sve učenike od 5. do 8. razreda održavat će se nastava na daljinu u realnom vremenu, prema uobičajenom rasporedu sati.

Nastava će se održavati putem aplikacije Yammer u vremenu od 7,30 do 14,35 sati.

Iako su razrednici svoje učenike upoznali s načinima praćenja nastave na daljinu, još jednom napominjemo da su se svi učenici dužni pridržavati pravila koja i inače vrijede u školi tijekom nastave. Za sva dodatna pitanja, nedoumice i eventualne tehničke poteškoće, roditelji i učenici mogu se obratiti svojim razrednicima i stručnim suradnicima.

Puno uspjeha žele vam učitelji, stručni suradnici i ravnateljica Nedeljka Turčić.

Print Friendly, PDF & Email
Podijeli članak!
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Ovaj unos je objavljen u Obavijesti, Vijesti i označen s , , . Bookmarkirajte stalnu vezu.