Obavijest o početku nove nastavne godine 2020./2021.

Poštovani roditelji i dragi učenici,

u ponedjeljak 7. rujna krećemo u novu školsku godinu i veselimo se da ćemo je započeti svi zajedno u školskim klupama. Vjerujemo da ste odmorili i da ste spremni za nova poznanstva, stjecanje znanja i sve ono što život u školi nosi.

Zbog cjelokupne situacije s epidemijom COVID-19, početak ove školske godine i povratak u školske klupe biti će malo drugačiji. Na prvome mjestu su nam zdravlje i znanje naših učenika. Izazovi su veći nego inače, moramo misliti na sebe i druge, biti puni razumijevanja, tolerantni i odgovorni.

Ispred nas je svakako izazovno vrijeme, no uvjereni smo da ćemo, kao i do sada, uspješnom suradnjom uspjeti savladati sve prepreke i da će naši učenici biti zdravi i uspješni.

U privitku donosimo dokument u kojem su svi detalji o organizaciji rada uz pandemiju virusa COVID-19 za našu školu u školskoj godini 2020./2021. Molimo vas da dokument u privitku pažljivo pročitate.

PRIVITAK:

Print Friendly, PDF & Email
Podijeli članak!
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Ovaj unos je objavljen u Obavijesti, Vijesti i označen s , , . Bookmarkirajte stalnu vezu.