Obilježili smo Dan planeta Zemlje

Kreativnošću naših učiteljica Mihaele i Ana Marije i njihovih učenika u našoj je školi i ove godine obilježen Dan planeta Zemlje, na jedan drugačiji način. Njihovi video uradci pokazuju koliko su naši najmlađi i njihove učiteljice povezani i na daljinu, kao i njihovu ljubav prema prirodi koja nas okružuje. 💚

Učenici 4.a razreda izradili su likovne radove te poslali svoje prekrasne video poruke kojima poručuju koliko je priroda dragocjena i koliko je važno čuvati je. Učiteljica Mihaela Košić objedinila je njihove radove i poruke u videu. ❤️

“Više je savršenosti u kapljici vode nego u bilo kojem stroju što ga je čovjek napravio. Zato čuvajmo prirodu.” ~ David, 4.a

Pogledajte i video koji je izradila učiteljica Ana Marija Šviderski Jurinjak u kojem su predstavljeni likovni radovi vrijednih kreativaca i ljubitelja prirode iz 2.b razreda. ❤️

💚

Print Friendly, PDF & Email
Podijeli članak!
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Ovaj unos je objavljen u Čuvari prirode, Projekti, Video kutak, Vijesti i označen s , , . Bookmarkirajte stalnu vezu.