Obavijest o odgodi svih aktivnosti vezanih za upis djece u 1.razred osnovne škole

U nastavku donosimo obavijest roditeljima školskih obveznika za upis u 1. razred osnovne škole za školsku 2020./2021. godinu.

Sukladno obavijesti Ministarstva znanosti i obrazovanja obavještavamo roditelje školskih obveznika OŠ Malinska – Dubašnica da se do 4. svibnja obustavljaju sve aktivnosti vezane za upis djece u 1. razred osnovne škole!

O novim terminima psihologijskog testiranja kao i liječničkih pregleda roditelji/skrbnici će biti naknadno i na vrijeme obaviješteni telefonskim putem, od strane stručne službe Škole.

Upisi u I. razred osnovne škole za školsku godinu 2020./2021. provest će se nakon završetka provedbe postupaka utvrđivanja psihofizičkog stanja djeteta radi upisa u I. razred osnovne škole prema rasporedu koji će utvrditi nadležna tijela u Županiji temeljem dogovora s osnovnim školama te će se o tome obavijestiti roditelje.

Na mrežnim stranicama škole pratite obavijesti, a za sva pitanja na raspolaganju su Vam:

Stručna služba škole: 091 6031 392

Ravnateljica: 0911888839

Ravnateljica: Nedeljka Turčić, prof

Print Friendly, PDF & Email
Podijeli članak!
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Ovaj unos je objavljen u Obavijesti, Vijesti i označen s , , . Bookmarkirajte stalnu vezu.