Sigurno u školu

Prvašiće naše škole posjetili su predstavnici HAK-a i prometne policije, u sklopu akcije Nacionalni program sigurnosti u cestovnom prometu. U edukaciji učenika sudjelovali su gospodin Damir Kremenić i gospodin Danijel Drglin, prometnik policijske stanice Krk.

Naši su prvašići rado sudjelovali u programu. Na kraju su im podijeljene slikovnice Sa zebrom sigurno u školu, prigodni letak, reflektirajući prsluk i kabanica. U znak zahvale prvašići su otpjevali pjesmu Semafor.

Anita Čemeljić Karabaić

FOTOGALERIJA:

foto: Anita Čemeljić Karabaić i Iva Spiciarich

Print Friendly, PDF & Email
Podijeli članak!
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Ovaj unos je objavljen u Projekti, Vijesti i označen s , , , , . Bookmarkirajte stalnu vezu.