Rezultati naših učenika na natjecanjima u 2019. godini

I ove školske godine, naši su se učenici vrijedno pripremali i uspješno sudjelovali na školskim i županijskim natjecanjima iz brojnih predmeta.

Čestitke svim učenicima na njihovom trudu i rezultatima, kao i njihovim mentorima koji su ih pripremali za natjecanja.

.

HRVATSKI JEZIK

Na školskom natjecanju iz Hrvatskog jezika sudjelovali su: Pavla Matković (7.b), Lara Vrgoč (7.b), Katarina Lesica (7.b), Karolina Kraljić (8.a) i Laura Božić (8.a). Učenice je za natjecanje pripremala mentorica Petrica Mrakovčić.

Na Županijskom natjecanju iz Hrvatskog jezika sudjelovala je Laura Božić i osvojila 9. mjesto.

Na školskom natjecanju sudjelovala je i Manuela Barbiš (8.b) koju je za natjecanje pripremala mentorica Marija Iličić.

 

 

LIDRANO

Na školskoj razini sudjelovali su Ivan Žužić (7.a) i Sara Cvrtila (5.a) sa mentoricom Simonom Šamanić i Dominik Mešić (8.a) sa mentoricom Petricom Mrakovčić.

GEOGRAFIJA

Na školskom natjecanju iz Geografije sudjelovali su: Mia Lukić (7.b), Pavla Matković (7.b), Lara Vrgoč (7.b), Leona Karabaić (6.a), Katarina Lesica (7.b), Mara Turčić (8.b), Mia Žužić (5.a), Toni Šamanić (6.a), Jakov Babić (6.b), Laura Kraljić (6.b), Petra Turčić (6.b), Lucija Gajzler (6.b), Karolina Kraljić (8.a) i Laura Božić (8.a). Učenike je pripremala mentorica Ljiljana Cuculić-Pavlić.

Na Županijskom natjecanju iz Geografije sudjelovale su Mia Žužić (7. mjesto), Leona Karabaić (6. mjesto), Katarina Lesica (2. mjesto) i Laura Božić (3. mjesto).

POVIJEST

Na školskom natjecanju iz Povijesti sudjelovali su: Laura Božić (8.a), Lorena Brnica (7.a), Matija Juroš (7.b), Josip Filipović (7.b) sa mentorom Denisom Buljatom.

Na Županijskom natjecanju sudjelovala je učenica Laura Božić i osvojila je 2. mjesto.

MATEMATIKA

Na školskoj razini, natjecatelji iz matematike bili su zaista brojni. Sudjelovali su: Mia Lukić (7.b), Lara Vrgoč (7.b), Matija Badurina (8.a), Andro Babić (8.b), Mara Turčić (8.b), Zara Burnić (6.a), Nika Maslać (6.a), Pavla Matković (7.b), Katarina Lesica (7.b), Ivan Bogović (5.b), Dominik Lesica (5.b), Mia Žužić (5.a), Lovro Ćuk (4.a), Frane Gauš (4.b), Gloria Rošić (5.a), Nikša Grahovac (5.a), Pavle Žužić (4.b), Adrian Šakić (4.b), Nikola Kovačić (5.b), Nina Šimić (4.b), Paola Ivana Medved (4.b), Iva Turčić (4.a) i Mihaela Turk (4.b). Učenike su pripremale mentorice Anita Čemeljić-Karabaić, Iva Spiciarich, Sonja Rode Mrakovčić i Martina Bambić.

Na Županijskom natjecanju sudjelovali su sljedeći učenici: Pavle Žužić koji je osvojio je 6. mjesto, Dominik Lesica koji je osvojio 16. mjesto i Mia Žužić koja je osvojila 14. mjesto.

INFORMATIKA

U natjecanju iz programiranja, na školskoj razini sudjelovali su: Teo Komadina (5.b), Ivan Bogović (5.b), Lucija Linardić (6.b), Katarina Lesica (7.b), Karolina Kraljić (8.a), Matija Badurina (8.a), Mia Žužić (5.a), Nikola Kovačić (5.b), Josip Komadina (5.b), Dominik Lesica (5.b), Petra Turčić (6.b) i Laura Božić (8.a).

Na Županijskom natjecanju sudjelovali su sljedeće učenici: Mia Žužić koja je osvojila 2. mjesto, Lucija Linardić koja je osvojila 6. mjesto, Matija Badurina koji je osvojio 3. mjesto.

DABAR – Međunarodno natjecanje iz informatike i računalnog razmišljanja

Po prvi puta, naša je škola ove godine sudjelovala na Dabru. Natjecali su se: Ivan Bogović (5.b), Katarina Lesica (7.b), Laura Božić (8.a), Lucija Linardić (6.b), Karolina Kraljić (8.a), Petra Turčić (6.b), Dominik Lesica (5.b), Nikola Kovačić (5.b) i Jakov Babić (6.b) sa mentoricom Alenkom Žužić.

Učenica Lucija Linardić osvojila je zlatnu diplomu za 4. mjesto na državnoj razini natjecanja.

BIOLOGIJA

Na školskoj razini natjecanja iz Biologije sudjelovali su učenici Dominik Mešić i Matija Badurina iz 8.a. Za natjecanje ih je pripremala mentorica Renata Pavletić.

FIZIKA

Na školskoj razini natjecanja iz Fizike sudjelovali su Karolina Kraljić i Matija Badurina iz 8.a. Za natjecanje ih je pripremao mentor Luka Savin.

KEMIJA

Učenike je za natjecanje pripremala mentorica Mateja Šustić, a sudjelovali su: Lara Vrgoč (7.b), Mia Lukić (7.b), Katarina Lesica (7.b), Laura Božić (8.a), Karolina Kraljić (8.a), Matija Badurina (8.a) i Dominik Mešić (8.a).

Na Županijskom natjecanju sudjelovala je učenica Katarina Lesica koja je osvojila 10. mjesto.

.

ENGLESKI JEZIK

Na školskoj razini sudjelovali su: Karolina Kraljić (8.a), Laura Božić (8.a) i Dominik Mešić (8.a) sa mentoricom Andreom Fugošić Bagara.

Na Županijskom natjecanju sudjelovala je učenica Karolina Kraljić koja je osvojila 3. mjesto.

VJERONAUK

Na ovogodišnjoj Vjeronaučnoj olimpijadi ekipa naše škole osvojila je 4. mjesto.

Školu su predstavljali: Lara Vrgoč (7.b), Katarina Lesica (7.b), Pavla Matković (7.b), Matija Juroš (7.b) i Mia Žužić (5.a).

Za natjecanje ih je pripremao mentor Božidar Volarić.

ROBOTIKA

Natjecatelji Dominik Novak (3.b), Lucija Dundović (4.a), Mia Manestar (4.a) i Jelena Dundović (4.a) uspješno su sudjelovali na ovogodišnjoj Croatian makers ligi, natjecanju iz robotike.

Odlični rezultati u sva četiri regionalna kola odveli su ih na državnu završnicu natjecanja koja se održala u svibnju u Zagrebu.

Učenike su za natjecanje pripremale mentorice Ivana Mišković i Sanja Špalj.

.

NATJECANJE MLADIH HRVATSKOGA CRVENOG KRIŽA

Našu školu, na natjecanju su predstavljale: Petra Turčić (6.b), Lara Vrgoč (7.b), Mia Lukić (7.b), Laura Kraljić (6.b), Lucija Linardić (6.b), Iva Stanković (6.b) i Katarina Lesica (7.b). Učenice je pripremala mentorica Mateja Šustić.

Na otočkom natjecanju naša ekipa je osvojila 1. mjesto i tako se plasirala na međužupanijsko natjecanje na kojem su učenice osvojile izvrsno 3. mjesto.

 

Print Friendly, PDF & Email
Podijeli članak!
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin