Izložba fotografija Antonija Milohnića

Antonio Milohnić, učenik osmog razreda, svoju ljubav prema fotografiji njeguje već nekoliko godina. Motive pronalazi u svakodnevnim šetnjama s psom, izletima, prirodi, seoskim dvorištima, detaljima parkova i urbane arhitekture, te u jednostavnim pojavama koje vješto pretvara u zanimljive apstraktne uratke.

Ove godine, Antonio je sudjelovao na natjecanju iz tehničke kulture. Na školskoj razini osvojio je 1. mjesto u kategoriji fotografije, a uspješno je sudjelovao i na županijskom natjecanju osvojivši odlično peto mjesto.

Pogledajte ovu zanimljivu izložbu 🙂

Print Friendly, PDF & Email
Podijeli članak!
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Ovaj unos je objavljen u Kreativac, Natjecanja i označen s , , , . Bookmarkirajte stalnu vezu.