Čitateljski klub Dub krenuo punom parom!

Nakon početnog okupljanja i formalnog osnivanja čitateljskoga kluba uslijedio nam je prvi radni sastanak. Svaka članica kluba pročitala je jednu knjigu iz serije priča o Maši autorice Sanje Pilić.

Pričalo se o Maši, o njezinim prijateljima, putovanjima i osobinama uz zabavnu igru QR kodovima koji su bili sakriveni po knjižnici. Zainteresirali smo jedni druge za čitanje preostalih knjiga o Maši, iskušali se u pretraživanju interneta, odabrali smo knjigu za sljedeći susret i zaključili druženje rečenicom:

Ovo je bilo zabavnije nego što smo mogli zamisliti 😊

Eh, da! Saznali smo još (i zapamtili) da na današnji dan 16. svibnja rođendan slave naše vjerne članice Lucija i Jelena Dundović te Sanja Pilić, autorica priča o Maši i brojnih drugih nagrađivanih djela. Sretan im rođendan! 😍

Simona Šamanić

FOTOGALERIJA:

Print Friendly, PDF & Email
Podijeli članak!
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Ovaj unos je objavljen u Knjižnica, Kreativac, Vijesti, Zanimljivosti i označen s , . Bookmarkirajte stalnu vezu.